مقدمه

استفاده از روش آزمایش در محل، یکی از کارهایی است که انجام آزمایش های مربوط به بررسی سلامت کلی بدن را را برای بسیاری از بیماران امری بسیار آسان می کند و همچنین مزایای زیادی نیز به همراه دارد.

این موضوع بسیار پر اهمیت است که شما به طور منظم آزمایش های خون و ادرار را بر روی بدنتان انجام دهید تا که در صورت وجود مشکل خاصی، و قبل از تبدیل شدن آن به یک مشکل بزرگ و اساسی، اختلال را شناسایی و برای مقابله با آن اقدام کنید. آزمایش در محل شامل یک سری از خدمات چکاپ بدن مانند آزمایش های خون، ادرار، بررسی فشار خون، آزمایشات مرتبط با قلب، بررسی دیابت و غیره می باشد.

آزمایش در محل

     آزمایش در محل شامل یک سری از خدمات چکاپ بدن مانند آزمایش های خون، ادرار، بررسی فشار خون، آزمایشات مرتبط با قلب، بررسی دیابت و غیره می باشد

چه کسانی می توانند از امکانات آزمایش در محل بهره مند شوند؟

به طور کلی همه ی افراد جامعه می توانند از خدمات و امکانات آزمایش در محل بهره مند شوند ولی بعضی از افراد احتیاج بیشتری به استفاده از این روش آزمایش دارند این افراد عبارت اند از:

  • کارمندان و افراد پرمشغله ای که وقت رزرو و یا وقت گرفتن از بیمارستان و یا کلینیک ها را ندارند
  • والدینی که برای مراجعه به بیمارستان ها و یا مرکز تشخیصی با مشکل مواجه هستند
  • افرادی که به دنبال ارزان ترین راه هستند
  • افرادی که ناتوان هستند و نمی توانند برای انجام آزمایشات خود به بیمارستان ها و یا مراکز تشخیصی مراجعه کنند

انتخاب آزمایشات در محل یکی از بهترین راه ها برای پرهیز از انتظار کشیدن در صف ها و نوبت های طولانی مراکز درمانی، نگرانی نداشتن در مورد روند رزرو نوبت و کاهش هزینه ها است.

آزمایش در محل

  انسان های سالمند، یکی از گروه های مناسب برای استفاده از امکانات آزمایشات در محل

فواید آزمایش در محل

 

  • وجود نداشتن زمان انتظار

بیمارانی که آزمایش های خود را در مراکز آزمایشگاهی و یا درمانی انجام می دهند باید ساعت های طولانی ای را صرف انتظار برای رسیدن نوبت و انجام آزمایش های خود بکنند. همچنین بسته به نوع آزمایش، رسیدن نتایج آن ممکن است از چند روز تا چند ماه نیز طول بکشد. همچنین افرادی که می خواهند برای آزمایش خود نوبت بگیرند برای پرداخت قبوض و هزینه ها باید در صف های طولانی ای بایستند. با این حال، با استفاده از روش آزمایش در محل دیگر بیماران نیازی به نگرانی راجع به زمان انتظار نخواهند داشت؛ همچنین آنها می توانند بدون منتظر ماندن در صف ها طولانی برای انجام آزمایش و پرداخت قبوض، آزمایشات خود را با خیال راحت انجام دهند.

  • پرداخت آنلاین هزینه ها

 از آنجایی که در قرن ۲۱ همه چیز دیجیتالی شده است، ارائه دهندگان خدمات آزمایش در محل نیز تراکنش ها و پرداخت های آنلاین را ترجیح می دهند. این بدان معناست که برای پرداخت هزینه های آزمایش خود نیازی به استفاده از دستگاه های خودپرداز و پوز ندارید. شما می توانید هزینه را بدون خارج شدن از خانه پرداخت کنید.

یکی از امکانات استفاده از روش آزمایش در محل این است که شما می توانید هزینه های مربوط را به صورت آنلاین بپردازید

  • فرآیندی بدون دردسر

انجام آزمایش در محل به سادگی خوردن یک لیوان آب است و یک فرآیند کاملا بی دردسر است. شما به راحتی می توانید آزمایش خود را با انجام چند کلیک و یا تلفن ساده برنامه ریزی کند. همچنین شما زمان آزمایش در محل را می توانید هر زمانی که بخواهید تعیین کنید، چه این زمان می خواهد در تعطیلات آخر هفته باشد و یا چه بخواهد در طول روزهای هفته باشد.

  • بهداشتی بودن

پاکیزگی محیط درمانی نقشی حیاتی در پیشگیری از بسیاری از بیماری ها دارد. بیشتر بیمار ها اکثراً نسبت به محیط های درمانی ترس دارند، اما آزمایش در محل این ترس را کاهش داده است. استفاده از این نوع آزمایش ترس از کثیفی و آلودگی بیمارستان ها و یا مراکز آزمایشگاهی را از بین می برد. این موضوع به این دلیل است که هم بیماران از پاکیزگی محیط خانه ی خود مطمئن هستند و هم تجهیزات مورد استفاده ی کارشناسان آزمایشگاه استریل و ایمن است.

آزمایش در محل

بهداشتی بودن، یکی دیگر از ویژگی های آزمایش در محل

  • مقرون به صرفه بودن

 معمولا استفاده از این روش برای انجام آزمایشات خود هزینه های کمتری نسبت به روش های حضوری به دنبال دارد.

  • دقیق بودن نتایج

 تست های آزمایشگاهی در محل نتایج دقیق تری را نسبت به دیگر روش های آزمایشی ارائه می دهند، و همچنین امکان اشتباه شدن آزمایشات شما با کس دیگری نیز کاهش می یابد.

سخن آخر

با استفاده از روش آزمایش در محل شما می توانید هزاران آزمایش و تست آزمایشگاهی را بدون رزرو وقت پزشک و یا مراجعه به مراکز تشخیصی و درمانی در محل و خانه ی خود به راحتی و بدون هیچ دردسری در بهترین شرایط انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button
× پشتیبانی در واتساپ